Костянтин Лікарчук призупиняє адвокатську діяльність, активісти радіють — з рейдерством покінчено?

Представники кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області одностайно проголосували за позбавлення адвоката Костянтина Лікарчука права на професійну діяльність. Повідомлення про це розмістила на своєму сайті ГО «Стоп нелегал».Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на  vybir.media
Лікарчук – фігурант не одного гучного скандалу. Як адвоката його неодноразово ловили на порушенні адвокатської етики та некоректній поведінці, а також розголошенні таємниці слідства. За словами голови «Стоп нелегал» Дениса Шинкаренка, співробітники організації звернули увагу на публічні некоректні висловлювання Лікарчука, якими він апелював до колег-адвокатів.

«Ми подали скаргу до професійної дисциплінарної комісії. Виявилось, що це далеко не перша скарга на некоректну і непрофесійну поведінку скандального адвоката», – говорить Шинкаренко.
Комісія ухвалила рішення про призупинення адвокатської діяльності Костянтина Лікарчука терміном на один рік, а також про дисциплінарне стягнення.

Окрім грубих професійних порушень, Лікарчук відомий також своєю участю у різноманітних скандалах.

Зокрема журналісти «СтопКору» багато місяців стежили за схемою рейдерських захоплень агропідприємств, у якій він фігурував у якості адвоката рейдерів.
До того ж, за нетривалий термін роботи заступником ДФС Лікарчук встиг завдати державі збитків, що вимірюються мільйонами. За твердженням експертів, його родина за час перебування на державній службі збагатилася приблизно на 75 млн доларів